Диктатор Зеленський вирішив заборонити українців через суд

Диктатор Зеленський вирішив заборонити українців через суд

Сьогодні зі ЗМІ надійшла інформація, що «Восьмий Львівський апеляційний суд» заборонив діяльність нашої соціалістичної політичної партії «Держава».

Окремого варто зазначити, що жодних повідомлень про судове засідання та позову від Кабміну ми не отримували, тому вважаємо це рішення пародією на правосуддя, з головним «режисером» цього свавілля паном Зеленським. Як виявилося, на так зване «засідання суду» не пустили навіть журналістів, «судді» нишком забороняють партію, в лавах якої перебувають десятки тисяч громадян України.

 

Вважаємо будь-яке рішення Зеленського щодо заборони як нашої партії «Держава», так і будь-якої іншої політичної сили нелегітимним і таким, що не має нічого спільного з Конституцією України.

Будь-які рішення судових органів щодо нашої партії «Держава» сприймаємо виключно як узурпацію Зеленським влади в Україні за допомогою взятих у заручники суддів та чиновників Міністерства юстиції. А самого Зеленського, сприймаэмо як зрадника українського народу на користь Західних країн, який на нашій землі свідомо організував бійню, за збереження світового панування США.

 

Окремо для диктатора Зеленського повідомляємо, що партія «Держава» — це об'єднання вільних людей на основі ідей соціальної справедливості, а не «папірець у Мін'юсті» і заборонити нас неможливо.

Ми продовжимо свою діяльність на території України без жодних обмежень.

 

Голова партії «Держава» – Дмитро Василець

опубліковано: 14.06.2022 11:59
категорія: загальна
поширити:

останні новини