Необхідно переглянути участь України в юрисдикції МКС

Необхідно переглянути участь України в юрисдикції МКС

Керівництво політичної партії "Держава" уважно стежить за рішенням "Міжнародного кримінального суду" в Гаазі, який заявив, що не буде розслідувати військові злочини США в Афганістані, виходячи з заяви головного прокурора МКС Каріма Хана.

 

Глава партії "Держава Дмитро Василець, заявив, що небажання розслідувати злочини блоку НАТО в Югославії та Лівії, небажання розслідувати військові злочини США в Афганістані і Іраку при масі публічних доказів, на наше глибоке переконання свідчить про політичну заангажованість МКС і унеможливлює міжнародну легітимність даної інституції.

 

Ми спостерігаємо свідоме блокування МКС розслідувань військових злочинів НАТО і США, в зв'язку з цим, справедливий і незаангажований судовий процес в МУС щодо розслідування військових злочинів на Донбасі з обох сторін конфлікту є неможливим, а надії українців на справедливість в рішеннях МКС на жаль залишаться нездійсненними мріями.

 

Виходячи з цього, ми вимагаємо від МКС ретельного і всебічного розслідування за фактом військових злочинів НАТО в колишній Югославії та Лівії, а також щодо фактів військових злочинів США в Афганістані і Іраку. Якщо цього не станеться, ми вважаємо, що Україні немає сенсу брати участь у політичному фарсі при юрисдикції МКС за фактом подій на Донбасі і необхідно починати формувати окреме всебічне і об'єктивне розслідування військових злочинів на Донбасі з обох сторін конфлікту.

опубліковано: 30.09.2021 09:03
категорія: загальна
поширити:

останні новини