Партія "Держава" виступає за притягнення до відповідальності ватажків РНБО за політичні репресії в Україні

Партія "Держава" виступає за притягнення до відповідальності ватажків РНБО за політичні репресії в Україні

Вчора, позасудовий каральний орган Офісу президента, так звана "Рада національної безпеки і оборони" ввела санкції проти головного редактора опозиційного видання Страна.ua Ігоря Гужви, афілійованих з новинним порталом компаній і їх директорів.


Також глава "РНБО" Данилов заявив про санкції стосовно опозиційних політиків, Ольги та Анатолія Шарій і їх родичів, а на останок навіть проти народного депутата Андрія Деркача, того самого, який опублікував записи розмов "Порошенко-Байдена" і факти міжнародної корупції на Україна.

 

Політична партія "Держава" виступає категорично проти подібних політичних репресій щодо неугодних опозиційних журналістів і політиків, нагадує "гарячим головам" Офісу президента про існування Конституції України і запевняє, що наслідки незаконних рішень так званого "РНБО" невідворотно настануть.


Також, соратники партії "Держава" проведуть інформування колег європейських соціалістичних політичних партій про факти політичних репресій режимом Зеленського і проведуть роботу з формування міжнародної позиції щодо позасудових розправ над опозиційними журналістами і політиками в Україні.


Партія "Держава" вимагає негайної реакції Конституційного суду України на позасудові розправи з "неугодними" через так званий "РНБО" і якнайшвидшого покарання всіх причетних до позасудових розправ над опозиційними журналістами і політиками.

опубліковано: 21.08.2021 06:24
категорія: загальна
поширити:

останні новини