Політична партія "Держава" фіксує факт блокування Конституційного суду України

Політична партія "Держава" фіксує факт блокування Конституційного суду України

Політична партія "Держава" фіксує факт блокування Конституційного суду України і переведенням його в "ручне управління" Офісом Президента, шляхом незаконного недопуску суддів КС Касмініна і Тупицького на свої робочі місця, а також політичним тиском на всіх без винятку суддів КСУ шляхом кримінальних справ, погрозами життю та здоров'ю.

Мета такого блокування і тиску очевидна, легітимізувати без всеукраїнського референдуму неконституційні "хотілки" влади, а саме: продаж землі, дискримінаційні закони про мову, закон про церковне рейдерство та інші руйнівні для держави Україна закони.

Як наслідок, ми спостерігаємо абсолютно неконституційне рішення Конституційного суду від 14.07.2021-го про легалізацію дискримінації мільйонів російськомовних громадян України за мовною ознакою, знищення культурного різноманіття та порушення прав людини.

Партія "Держава" безумовно буде відстоювати права ВСЬОГО народу України і неодмінно зробить всі необхідні кроки, для проведення всеукраїнського референдуму за всіма законами, які зараз злочинним шляхом і в порушення Конституції легалізують в "ручному режимі" через підконтрольні Офісу Президента залишки Конституційного суду.

опубліковано: 16.07.2021 15:38
категорія: загальна
поширити:

останні новини