Соратники партії «Держава» взяли участь в мітингу із захисту соціальних гарантій для колишніх співробітників правоохоронних структур

Соратники партії «Держава» взяли участь в мітингу із захисту соціальних гарантій для колишніх співробітників правоохоронних структур

Сьогодні соратники партії «Держава» взяли участь в мітингу із захисту соціальних гарантій для колишніх співробітників правоохоронних структур, який проходив під Верховною Радою України при організації громадської організації «Офіцерський корпус».


Виступив на мітингу голова партії «Держава» Дмитро Василець, підтримав вимоги протестуючих, підкреслив необхідність консолідації суспільства для захисту соціальних гарантій усіх без винятку соціально незахищених категорій населення, олігархічним режимом.


Також, глава партії зазначив, що влада злодіїв і корупціонерів спеціально розділяє суспільство за мовною ознакою, релігійною ознакою, та з іншими питань, щоб замість консолідації, суспільство було роздроблене і знаходилося «по різні боки барикад». Так, пільг і соціальних гарантій позбавили спочатку малозабезпечених пенсіонерів, потім чорнобильців, потім членів багатодітних сімей, потім воїнів - афганців, тепер дійшли і до колишніх співробітників правоохоронних органів.


Партія «Держава» від імені керівництва висловлює подяку громадській організації «Офіцерський корпус», яка в наш непростий час провела гігантську роботу по консолідації колишніх співробітників правоохоронних органів і підготувала ряд вимог до керівництва країни.


Партія «Держава» також вимагає від влади негайного виконання всіх законних вимог протестуючих і повного повернення соціальних гарантій.


опубліковано: 14.07.2021 10:16
категорія: загальна
поширити:

останні новини