Партія "Держава" підтримує рішення країн G-20 (великий 20-ки) щодо введення мінімального податку в 15% на доходи транснаціональних корпорацій

Партія "Держава" підтримує рішення країн G-20 (великий 20-ки) щодо введення мінімального податку в 15% на доходи транснаціональних корпорацій

Партія "Держава" підтримує рішення країн G-20 (великий 20-ки) щодо введення мінімального податку в 15% на доходи транснаціональних корпорацій (Google, Apple, Microsoft, Amazon, і так далі).


Багато років ТНК (транснаціональні компанії) заробляли десятки мільярдів доларів на Україні і ухилилися від сплати податків використовуючи своє домінуюче становище на міжнародних ринках. Таким чином Україна недоотримала до бюджету мільярди доларів і була змушена покривати дефіцит бюджету кабальними кредитними грошима від "Міжнародного валютного фонду" і випуском держоблігацій в валюті.


Рішення країн G-20, гарний початок в справі створення базових принципів оподаткування для транснаціональних корпорацій, дана ініціатива в недалекому майбутньому дозволить перевести діяльність ТНК у відповідність з податковим кодексом України.


Вимагаємо від Верховної Ради негайно внести всі необхідні поправки до податкового кодексу, щоб прискорити сплату податків ТНК в Україні. Наші вимоги та рекомендацій буде направлено до комітету Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики.

опубліковано: 12.07.2021 09:08
категорія: загальна
поширити:

останні новини