Партія "Держава" вітає зі 100-річчям Комуністичну партію Китаю!

Партія "Держава" вітає зі 100-річчям Комуністичну партію Китаю!

Партія "Держава" вітає зі 100-річчям Комуністичну партію Китаю!


Ми високо оцінюємо керівну роль КПК, завдяки якій у зовнішній політиці Китай просуває курс на творчий розвиток і мирне співіснування.


Розвиток культурної взаємодії між нашими країнами послужить поглибленню взаєморозуміння і дружби наших народів, обміну кращими досягненнями в галузі соціальної політики та побудови міцних, стабільних і довгострокових відносин в ім'я процвітання наших народів. А також послужить якнайшвидшому зняттю суперечностей в міжнародній політиці, викликані агонією старих деградуючих агресивних політичних моделей, які перешкоджають благу народів світу, сіючи навколо хаос і війну.

   

Високі стандарти соціалістичної економіки, політики і культури, задані Комуністичною партією Китаю відкривають широкі перспективи економічного співробітництва наших країн.

 

На сьогоднішній день Китай є основним торговим партнером України завдяки взаємовигідним для наших народів підходам в міжнародній торгівлі. Підвищення товарообігу і організація надійного транзиту китайських вантажів через Україну, неодмінно стане одним з важливих кроків у справі підвищення добробуту наших народів для прискорення загального і соціального прогресу!


Ми висловлюємо прагнення і готовність спільно служити справі міжнародного соціального прогресу на основі міжпартійного співробітництва.01.07.2021                                                              Глава політичної партії "Держава"

                                                                                   Дмитро Василець


опубліковано: 01.07.2021 05:56
категорія: загальна
поширити:

останні новини