Партія "Держава" виступає категорично проти прямого тиску на суддів Конституційного суду!

Партія "Держава" виступає категорично проти прямого тиску на суддів Конституційного суду!

Партія "Держава" виступає категорично проти прямого тиску на суддів Конституційного суду усілякими бандами СБУшних націоналістів. На даний момент відбувається тиск саме на тих суддів, які відмовилися легалізувати продаж української землі транснаціональним корпораціям і банкам. Зараз банди СБУшних тітушок тероризують суддів Конституційного суду за місцем проживання, погрожуючи фізичною розправою.

Ми розуміємо, що саме місцеві банди провладних націоналістів транснаціональні корпорації регулярно використовують для знищення суверенітету країн-мішеней, забезпечуюсь собі комфортне викачування природних ресурсів і влаштовуючи розправу над опонентами.

Конституційний суд - це запобіжник держави від рейдерського захоплення і істотна частина нашої Конституції. За всю історію незалежності нашої країни ми не бачили блокування Конституційного суду і недопуск суддів до виконання своїх прямих обов'язків. На даний момент вся відповідальність за подібне беззаконня безапеляційно лежить на гаранті Конституції, Володимиру Зеленському.

Спостерігаючи повну нездатність і небажання влади захистити суддів Конституційного суду, а також специфічне виконання своїх обов'язків Управлінням державної охорони України, яке повинно захищати суддів КС, партія "Держава" разом з громадськими організаціями Києва пропонує суддям КС нашу, громадянську охорону. Наші однодумці позмінно і цілодобово забезпечать громадський захист від банд провладних тітушок, при зверненні суддів КС до нашої організації з проханням забезпечення безпеки.

Якщо гарант Конституції на практиці "гарантує" лише порушення Конституції, наш громадянський обов'язок - зробити все можливе для захисту Конституції, збереження суверенітету і незалежності України.

Також нагадуємо правоохоронним органам України, які контролюють і покривають банди націоналістів: ви давали присягу Народу України, а не закордонним корпораціям або Президенту, пам'ятайте про це, коли своїми діями особисто допомагаєте продавати свою Батьківщину.

Ми не дозволимо проплаченим закордонними корпораціями "тітушкам" під контролем Офісу Президента змушувати суддів Конституційного суду легалізувати продаж української землі.


опубліковано: 28.06.2021 12:29
категорія: загальна
поширити:

останні новини