Соратники партії "Держава" вшанували пам'ять загиблих, поклавши квіти до Могили Невідомого Солдата в Парку Слави Києва

Соратники партії "Держава" вшанували пам'ять загиблих, поклавши квіти до Могили Невідомого Солдата в Парку Слави Києва

У 80-ту річницю початку Великої Вітчизняної війни соратники партії "Держава" вшанували пам'ять загиблих, поклавши квіти до Могили Невідомого Солдата в Парку Слави Києва.

У цей день, 80 років тому об'єднані нацизмом армії Європи напали на нашу Батьківщину з метою окупації і знищення радянського багатонаціонального народу. Наші предки прийняли бій і героїчно стояли на смерть на захисті Вітчизни і майбутнього наступних поколінь.

Через десятиліття ми бачимо, як форма окупації змінюється, наші народи намагаються підбурити і розділити, знищити нашу героїчну історію, традиції, культуру і економіку. У 21 столітті окупанти не оголошують війну, а купують у власність закордонних корпорацій українську землю, використовують кредитну кабалу, фінансують українських політиків, в'яжуть країни військово-політичними "європейськими векторами" і створюють нестерпні умови існування народу через божевільні тарифи ЖКГ, скорочення соціальних гарантій держави і прав робітників.

Завдання нашого покоління - навчитися перемагати "сучасних окупантів" і на практиці показати, що ми гідні своїх героїчних предків.

Сьогодні, 22 червня, в День пам'яті і скорботи, біля Вічного вогню ми схиляємо голови перед усіма, хто не повернувся з Великої Вітчизняної війни, перед ветеранами, що покинули нас.

Вічна слава героям.

опубліковано: 22.06.2021 12:25
категорія: загальна
поширити:

останні новини