Партія "Держава" ініціює створення громадянської комісії доброчесності

Партія "Держава" ініціює створення громадянської комісії доброчесності

Влада продовжує виплачувати з бюджету сотні тисяч гривень "грантоїдам" типу Сергія Лещенка через "наглядові ради" держкорпорацій.

 

Команда партії "Держава" виступає категорично проти змісту "п'ятої колони" за рахунок бюджету і вважає даний факт елементом міжнародної корупції, адже "соросня" в управлінні державним корпораціям - це часткова втрата суверенітету України.

 

Звертаємо увагу влади на необхідність перевірки на доброчесність всіх без винятку одержувачів грантових грошей найретельнішим чином. Необхідно налагодити найповніший цивільний контроль за діяльністю осіб, помічених в отриманні грошей від іноземних держав.

 

Партія "Держава" разом з інститутами громадянського суспільства ініціюватиме створення комісії доброчесності для перевірки неблагонадійних осіб, які вже знаходяться на високих посадах в держкорпорації.

 

Відповідні документи будуть направлені в Офіс Президента на розгляд і якнайшвидше затвердження. Повідомляємо, що при спробах затягувати формування комісії інститутами громадянського суспільства в рамках законодавства України, все одно буде сформований репрезентативний представницький орган для вирішення згаданого вище завдання.

опубліковано: 21.06.2021 18:12
категорія: загальна
поширити:

останні новини