Звернення партії "Держава" до "покупців" української землі

Звернення партії "Держава" до "покупців" української землі

Партія «Держава» від імені українського народу, який є єдиним колективним власником всіх земельних ресурсів України, звертається до всіх фізичних та юридичних осіб, які планують скористатися т.зв. «Земельною реформою» президента Зеленського з метою придбання української землі.


Знайте: єдиним законним власником землі є український народ. Український народ НЕ ПРИЙМАВ рішення про відмову від права власності. Відповідно, будь-який так званий «продаж української землі» в приватну власність, особливо банкам і закордонним компаніям, є незаконним.


Купуючи в рамках так званої «земельної реформи» українську землю, ви стаєте співучасником пограбування українського народу і скупниками краденого.


Доводимо до вашого відома, що після законного відсторонення від влади злочинців, які організували антиконституційне відчуження української землі і приходу до влади політичних сил, що діють в інтересах українського народу, вся земля буде повернута своєму законному власнику.


При цьому, після повернення землі українського народу, ми гарантуємо вам відсутність будь-якої фінансової компенсації. Більш того, незаконні набувачі будуть притягнуті до відповідальності як скупники краденого. Також на них буде накладено фінансові санкції з метою компенсувати збитки, понесений українським народом.


Ми настійно рекомендуємо не брати участь у злочині.

опубліковано: 01.06.2021 07:22
категорія: загальна
поширити:

останні новини