Офіційна заява партії "Держава" щодо "приватної медицини"

Офіційна заява партії "Держава" щодо "приватної медицини"

Будучи справжніми патріотами своєї країни, соратники партії "Держава" не можуть байдуже дивитися на те, як Президент, уряд і Верховна Рада безуспішно борються з нашестям все нових і нових мутацій коронавіруса.

Ми впевнені, що ця боротьба була б значно результативнішою, якби держава задіяла всі резерви, надані завдяки медичній реформі і щиро не розуміємо, чому влада не використовують ресурси приватних медичних установ. Адже з численних заяв наших чиновників ми знаємо, що тільки приватна медицина здатна по-справжньому подбати про здоров'я і благополуччя громадян.

Тому політична партія "Держава" ВИМАГАЄ зобов'язати приватні медичні установи зарезервувати не менше 75% своїх койко-місць для лікування громадян України на загальних підставах під керівництвом МОЗ відповідно до тарифів "Національної служби здоров'я" за рахунок бюджетних коштів (тобто, на рівних умовах з державними і муніципальними медичними установами);

Закликаємо власників і керівників приватних медичних установ не чекати ініціативи з боку держави, а проявити свідомість і відповідальність перед українським народом і допомогти державній медицині боротися за життя ВСІХ українців, а не тільки фінансово забезпечених, як це зараз заведено в приватних лікарнях.

В іншому випадку, ми залишаємо за собою право пікетувати найбільші приватні мережі медичних установ, влаштовувати публічні цивільні перевірки і блокувати в майбутньому отримання будь-яких бюджетних грошей "приватною медициною".

опубліковано: 23.05.2021 19:40
категорія: загальна
поширити:

останні новини